O produkcie

Cerasept+ to naturalny produkt o właściwościach bioenergoterapeutycznych. Produkt naładowany pozytywną energią wywodzącą się z wnętrza Ziemi, w naturalny sposób przyśpiesza procesy regeneracji i zdrowienia.

Cerasept+ to profesjonalny płyn do pielęgnacji skóry z uszkodzeniami i problemami o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym, przeznaczony do każdego typu skóry, w różnym wieku. Działa kojąco przy podrażnieniach, przyspiesza regenerację i rewitalizację uszkodzonego naskórka. Nie przesusza skóry, likwiduje przykre zapachy towarzyszące infekcjom, może być stosowany bezpośrednio na uszkodzoną skórę.

Zawiera nadtlenek wodoru i srebro (łączy delikatność kosmetyków z wysoką efektywnością).

Srebro działając jak katalizator blokuje działanie enzymu, który w jednokomórkowych bakteriach i grzybach zapewnia funkcjonowanie metabolizmu tlenowego. Hamuje również proces replikacji uniemożliwiając podział komórki patogenów.

Działanie nadtlenku wodoru polega na jego rozkładzie do aktywnej formy tlenu tzw. rodników tlenowych. Rodniki te wchodząc w reakcje chemiczne zaburzają naturalne mechanizmy biochemiczne w patogenach powodując ich zamieranie.

Obie te substancje połączone ze sobą dają znacznie skuteczniejszy efekt, niż stosowane osobno. 

Nie zawiera alkoholu, związków zapachowych, barwników ani typowych środków utrwalających, co ogranicza ryzyko wywołania reakcji alergicznej na skórze pacjenta. Patogeny nie uodparniają się przy długotrwałym stosowaniu.

Przeprowadzone w Instytucie Badań Kosmetyków Dr Koziej w Warszawie badania aplikacyjne i aparaturowe, potwierdziły skuteczność Cerasept+ i wykazały, że nie wywołuje on objawów świadczących o szkodliwym: alergicznym lub toksyczno – drażniącym wpływie preparatu na skórę.

 

Wysoka skuteczność Cerasept+ w stosowaniu:

+ przed i po zabiegach kosmetycznych i chirurgicznych (przyśpiesza gojenie),

+ przy przewlekłych problemach skórnych (wypryski, zaskórniki),

+ przy wszelkiego rodzaju uszkodzeniach skóry, również w następstwie schorzeń,

+ do pielęgnacji wrażliwych miejsc na skórze, podatnych na infekcje (odparzenia, otarcia),

+ w przypadku zmian skórnych na podłożu alergicznym,

+ w pielęgnacji stóp i rąk najczęściej narażonych na infekcje.

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Kaczka Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl