Niezbędnik każdego sportowca

 

Cerasept+ - niezbędnik każdego sportowca!

Sport to zdrowie. Wzmacnia mięśnie w naszym ciele, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i nadzwyczaj poprawia kondycję. Wpływa również na polepszenie naszego samopoczucia. Podczas wysiłku do krwiobiegu uwalniane są endorfiny, a stan ten trwa nawet kilka godzin po zakończonym treningu. Miłośnicy sportu uważają ruch za jeden z najzdrowszych i najprzyjemniejszych sposobów rekreacji.

czytaj całość »
Jak prawidłowo dbać o skórę z problemami?

 

Jak prawidłowo dbać o skórę z problemami?

Cera z problemami nie jest Ci obca? Zmagasz się z codzienną walką o swój wymarzony stan skóry? Trądzik i pryszcze są dla Ciebie koszmarem? Pamiętaj, że wpływ na jej kondycję poza stosowaniem zdrowej i pełnowartościowej diety ma również jej odpowiednia pielęgnacja.

czytaj całość »
Niezbędnik Supermamy

 

Niezbędnik SuperMamy

Młodość to beztroska, radość i zabawa. Pierwsza jazda na rowerze, wycieczki górskie, własna baza na podwórkowym drzewie… Wszystkie próby niosą ze sobą wysokie prawdopodobieństwo otarć skóry. W końcu nawet najostrożniejszym zdarzają się wypadki!

czytaj całość »
Jak prawidłowo pielęgnować skórę po goleniu?

 

Pielęgnacja skóry po goleniu

Właściwa pielęgnacja brody to prawdziwa sztuka. Działania nie ograniczają się jedynie do jej mycia i czesania, ale również jej regularnego podgalania oraz przycinania. Głównym celem posiadania zarostu jest nadanie twarzy kontrastu i odpowiednich proporcji. Rozmaite style umożliwiają podkreślenie odpowiednich rysów twarzy, nadając jej indywidualnego charakteru.

czytaj całość »
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Kaczka Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl