Jak prawidłowo dbać o skórę po depilacji?

Jak prawidłowo dbać o skórę po depilacji?

Depilacja wśród kobiet, ale również coraz częściej wśród mężczyzn, jest zabiegiem niezwykle popularnym. Jest ona podyktowana nie tylko aspektem estetycznym, ale również kwestiami higienicznymi. Nadmierne owłosienie pod pachami skutkować może pojawieniem się odrzucającego zapachu w efekcie gromadzenia się bakterii. 

czytaj całość »
Dlaczego dezynfekcja dłoni przed posiłkiem jest tak ważna?

Dlaczego dezynfekcja dłoni przed posiłkiem jest tak ważna?

Codziennie nasze dłonie dotykają wielu przedmiotów, na których aż roi się od rozmaitych bakterii i wirusów. Szczególnie narażeni na kontakt z nimi jesteśmy zwłaszcza w miejscach publicznych. Dlatego częste i dokładne mycie dłoni to niezwykle istotny zabieg higieniczny, którego nigdy nie powinno traktować się po macoszemu, ponieważ chroni on przed ryzykiem wielu niebezpiecznych zakażeń.  

czytaj całość »
Niezbędnik każdego sportowca

 

Cerasept+ - niezbędnik każdego sportowca!

Sport to zdrowie. Wzmacnia mięśnie w naszym ciele, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i nadzwyczaj poprawia kondycję. Wpływa również na polepszenie naszego samopoczucia. Podczas wysiłku do krwiobiegu uwalniane są endorfiny, a stan ten trwa nawet kilka godzin po zakończonym treningu. Miłośnicy sportu uważają ruch za jeden z najzdrowszych i najprzyjemniejszych sposobów rekreacji.

czytaj całość »
Jak prawidłowo dbać o skórę z problemami?

 

Jak prawidłowo dbać o skórę z problemami?

Cera z problemami nie jest Ci obca? Zmagasz się z codzienną walką o swój wymarzony stan skóry? Trądzik i pryszcze są dla Ciebie koszmarem? Pamiętaj, że wpływ na jej kondycję poza stosowaniem zdrowej i pełnowartościowej diety ma również jej odpowiednia pielęgnacja.

czytaj całość »
Niezbędnik Supermamy

 

Niezbędnik SuperMamy

Młodość to beztroska, radość i zabawa. Pierwsza jazda na rowerze, wycieczki górskie, własna baza na podwórkowym drzewie… Wszystkie próby niosą ze sobą wysokie prawdopodobieństwo otarć skóry. W końcu nawet najostrożniejszym zdarzają się wypadki!

czytaj całość »
Jak prawidłowo pielęgnować skórę po goleniu?

 

Pielęgnacja skóry po goleniu

Właściwa pielęgnacja brody to prawdziwa sztuka. Działania nie ograniczają się jedynie do jej mycia i czesania, ale również jej regularnego podgalania oraz przycinania. Głównym celem posiadania zarostu jest nadanie twarzy kontrastu i odpowiednich proporcji. Rozmaite style umożliwiają podkreślenie odpowiednich rysów twarzy, nadając jej indywidualnego charakteru.

czytaj całość »
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Kaczka Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl