Jak prawidłowo dbać o skórę z problemami?

 

Jak prawidłowo dbać o skórę z problemami?

Cera z problemami nie jest Ci obca? Zmagasz się z codzienną walką o swój wymarzony stan skóry? Trądzik i pryszcze są dla Ciebie koszmarem? Pamiętaj, że wpływ na jej kondycję poza stosowaniem zdrowej i pełnowartościowej diety ma również jej odpowiednia pielęgnacja.

 

Odpowiednia pielęgnacja kluczem do sukcesu!

Cerasept+ jest idealnym preparatem do dbania o codzienną higienę. Jego udoskonalona formuła, to niezawodny patent na zdrową i gładką skórę, powstała z połączenia dwóch efektywnych składników: nadtlenku wodoru i srebra. Wysokie stężenie substancji aktywnych eliminuje bakterie, grzyby, co sprawia, że preparat charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem odkażającym. Warto podkreślić, że przy swoim efektywnym działaniu nie eliminuje on naturalnej flory bakteryjnej skóry. Co więcej, można stosować go do jej każdego typu!

Cerasept+ nie zawiera związków zapachowych, barwników, ani środków konserwujących, co znacznie ogranicza ryzyko wywołania reakcji alergicznej.  Nie zawiera on również alkoholu, więc nie przesusza skóry.  Preparat został przetestowany dermatologicznie przez certyfikowane laboratorium, a przeprowadzone badania aplikacyjne i aparaturowe potwierdziły jego skuteczność.

 

Jak stosować Cerasept+?

Cerasept+ jest bardzo łatwy w zastosowaniu. W miarę potrzeb można stosować go kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania. Nie zaleca się spłukiwania środka.

Preparat nie eliminuje naturalnej flory bakteryjnej, dlatego już jego kilkukrotne zastosowanie zapewnia skuteczne działanie i długotrwały efekt. Dzięki Cerasept+ skutecznie zadbasz o zdrowie swojej skóry!

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Kaczka Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl