Jak prawidłowo dbać o skórę po depilacji?

Jak prawidłowo dbać o skórę po depilacji?

 

Depilacja wśród kobiet, ale również coraz częściej wśród mężczyzn, jest zabiegiem niezwykle popularnym. Jest ona podyktowana nie tylko aspektem estetycznym, ale również kwestiami higienicznymi. Nadmierne owłosienie pod pachami skutkować może pojawieniem się odrzucającego zapachu w efekcie gromadzenia się bakterii. 

Ludzie pozbywają się włosów z najrozmaitszych części ciała. Niezależnie jednak czy depilowana jest ręka, noga, pacha czy plecy, skóra po takim zabiegu wymaga odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ usuwanie włosków skutkuje podrażnieniami oraz bolesnymi i długo gojącymi się ranami na ciele. 

 

Dlatego każdy kto pragnie cieszyć się gładką i zdrową skórą, powinien pamiętać o kilku zasadach prawidłowego golenia 

Przede wszystkim nie należy wykonywać depilacji zbyt często. Podrażniona skóra musi mieć czas na regenerację. W innym wypadku stanie się zaczerwieniona i obolała. Przed przystąpieniem do zabiegu warto odpowiednio przygotować skórę - ciepły prysznic sprawi, że stanie się ona bardziej miękka i rozgrzana, dzięki czemu będzie ona mniej podrażniona, a zabieg skuteczniejszy.  

W celu pozbycia się uporczywego swędzenia i dyskomfortowego pieczenia po goleniu, warto zainwestować w preparat przygotowywany na bazie nadtlenku wodoru stabilizowanego srebrem o działaniu antybakteryjnym. Świetnie w roli antidotum na podrażnienia spełni się Cerasept+ 

 

Jego systematyczne stosowanie po każdym zabiegu depilacyjnym znacznie zmniejsza ryzyko podrażnień i stanów zapalnych, a także znakomicie łagodzi odczuwany dyskomfort. Zawsze warto mieć go pod ręką! Nie czekaj! Zamów teraz i poznaj jego efekty na własnej skórze! 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Kaczka Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl