Niezbędnik Supermamy

 

Niezbędnik SuperMamy

Młodość to beztroska, radość i zabawa. Pierwsza jazda na rowerze, wycieczki górskie, własna baza na podwórkowym drzewie… Wszystkie próby niosą ze sobą wysokie prawdopodobieństwo otarć skóry. W końcu nawet najostrożniejszym zdarzają się wypadki!

 

Preparat do rany przyłóż!

Nad nieschodzącym z twarzy uśmiechem czuwa jednak zawsze gotowa mama, która ma ze sobą tajną broń — Cerasept+. Unikatowy skład łączy w sobie delikatność oraz wysoką efektywność. Znakomicie wspomaga gojenie się otarć powstałych podczas zabawy i regenerację uszkodzonego naskórka.

Co istotne, nie zawiera on związków zapachowych, barwników, ani środków konserwujących, co znacznie ogranicza ryzyko wywołania reakcji alergicznej nawet u najmłodszych. Został przetestowany dermatologicznie przez certyfikowane laboratorium, a przeprowadzone badania aplikacyjne i aparaturowe potwierdziły jego skuteczność.


Jak stosować Cerasept+?

Cerasept+ jest bardzo łatwy w zastosowaniu. Z jego samodzielną aplikacją poradzą sobie nawet najmłodsi. Szkolne apteczki pociech bez obaw można wyposażyć w ten niezawodny preparat.

Preparat należy nanosić na oczyszczoną skórę. W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania. Nie zaleca się spłukiwania środka. Co więcej, nie stwierdzono żadnego działania niepożądanego.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Kaczka Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl