Niezbędnik każdego sportowca

 

Cerasept+ - niezbędnik każdego sportowca!

Sport to zdrowie. Wzmacnia mięśnie w naszym ciele, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i nadzwyczaj poprawia kondycję. Wpływa również na polepszenie naszego samopoczucia. Podczas wysiłku do krwiobiegu uwalniane są endorfiny, a stan ten trwa nawet kilka godzin po zakończonym treningu. Miłośnicy sportu uważają ruch za jeden z najzdrowszych i najprzyjemniejszych sposobów rekreacji.

 

Czy sport to samo zdrowie?

Nie jest jednak tajemnicą, że uprawianie sportu wiąże się z rozmaitymi kontuzjami, zranieniami i obtarciami. W końcu aktywny wypoczynek rządzi się swoimi prawami. Wzmożona aktywność skutkuje również obfitymi potami, które negatywnie wpływają na stan i jakość skóry.

Sportowcy mają jednak swoje sprawdzone sposoby do walki z urazami i niedoskonałościami skóry powstałymi w efekcie nadmiernego pocenia się. Jednym z nich jest właśnie Cerasept+. Co istotne, przy swoim efektywnym działaniu nie eliminuje on naturalnej flory bakteryjnej. Znakomicie wspomaga on gojenie i regenerację uszkodzonego naskórka. Dzięki jego udoskonalonej formule - powstałej z połączenia dwóch efektywnych składników: nadtlenku wodoru i srebra - pełni funkcję naturalnego antybiotyku. Dzięki temu Cerasept+ charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem odkażającym: antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym.

Przez wielu zawodowych sportowców i amatorów aktywnego trybu życia - uważany jest za niezbędnik.


Jak stosować Cerasept+?

Preparat przygotowywany jest na bazie nadtlenku wodoru stabilizowanego srebrem o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym, dzięki czemu pierwszorzędnie chroni przed rozwojem infekcji przez uszkodzony naskórek. Co więcej, jest on bardzo łatwy w stosowaniu. Poręczne opakowanie umożliwia jego samodzielną aplikację zaraz po zranieniu. Preparat należy nanosić na skórę za pomocą atomizera, więc można zadbać o urazy bez chwili zwłoki. Nie należy spłukiwać środka.

Nie daj się zaskoczyć sportowym urazom! Koniecznie zamów Cerasept+ i sprawdź jego działanie na własnej skórze!

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Kaczka Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl