Jak prawidłowo pielęgnować skórę po goleniu?

 

Pielęgnacja skóry po goleniu

Właściwa pielęgnacja brody to prawdziwa sztuka. Działania nie ograniczają się jedynie do jej mycia i czesania, ale również jej regularnego podgalania oraz przycinania. Głównym celem posiadania zarostu jest nadanie twarzy kontrastu i odpowiednich proporcji. Rozmaite style umożliwiają podkreślenie odpowiednich rysów twarzy, nadając jej indywidualnego charakteru.

 

Problematyczne golenie?

Zabiegi umożliwiające osiągnięcie wymarzonego efektu nie są jednak tak banalne. Wymagają bowiem wprawy i wyczucia. Niektórzy panowie mają problem z doborem odpowiednich akcesoriów, takich jak trymer czy nożyczki fryzjerskie. Inni z kolei zachodzą w głowę, jaka metoda golenia jest najlepsza. Kolejni polegają w starciu z odpowiednią pielęgnacją po goleniu.

 

O czym należy pamiętać podczas golenia brody?

Skóra twarzy często bywa bardzo delikatna i wrażliwa. Wystarczy chwila nieuwagi, a podgalanie zarostu może zakończyć się powstaniem licznych podrażnień oraz bolesnych i długo gojących się zacięć. Dlatego każdy mężczyzna pragnący cieszyć się gładką i zdrową skórą, powinien pamiętać o jej odpowiedniej pielęgnacji po goleniu.

 

Pielęgnacja po goleniu

Cerasept+ to preparat, który skuteczność zawdzięcza swojej udoskonalonej formule powstałej z połączenia dwóch efektywnych składników: nadtlenku wodoru i srebra.

Środek można stosować do każdego typu skóry - szczególnie, gdy jest ona uszkodzona czy zniszczona. Srebro pełni funkcję naturalnego antybiotyku, dzięki czemu preparat Cerasept+ charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem odkażającym: antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Co istotne, przy swoim efektywnym działaniu nie eliminuje naturalnej flory bakteryjnej

 

Regeneracja uszkodzonego naskórka

Preparat nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów, substancji zapachowych czy alkoholu, co sprawia, że jest on bezpiecznym produktem dla alergików, nie podrażnia oraz nie przesusza wrażliwej skóry po goleniu. 

Osoby, które stosują Cerasept+ na co dzień, chwalą sobie jego doskonałe rezultaty. Preparat zapobiega powstawaniu infekcji po goleniu, przyśpiesza regenerację uszkodzonego naskórka oraz łagodzi ból. Jest to idealny produkt do pielęgnacji wrażliwej skóry po goleniu.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl
Kaczka Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl